Hizmet Alanlarım

Metabolik Balans

METABOLİK BALANS NEDİR ? Ne istiyorsunuz? Sağlıklı olmak? Enerjinizi yükseltmek? Size yağ yakıcı ve kilo verdirici mucizeleri sunuyoruz. 18 bin çeşit rejim(diyet) listesi var... Devamı..


Ruhsal Detoks

BENİ ANLIYOR MUSUN? SESİN TINISI, TONU, RENGİ VAR. % 90 KADAR ETKİLİ..’İYİSİN DERKEN, SIK YÜZ VE MORAL DURUM…ETKİLİ BİR İLETİŞİM KURMADAN HEKİMLİK YAPMAK İMKANSI... Devamı..


Hipnoz ve Kadın

HER BİREY farklı alışkanlık ve inanışları, istek ve arzuları, korku ve endişeyi bilinçaltına iter.   Bilinçaltı subjektiftir. Bilinç ise daha objektif ve nesne... Devamı..


Cinsel Sağlık

CİNSEL HAYATTA MUTLULUK    - Erken Boşalma  - Geç Boşalma  - İktidarsızlık - Empotans  - Penis Boyu Sorunları  - Orgazm Olamama  - Cinsel İstek... Devamı..


İnfertilite- Kısırlık

Bir ses dolar odaya.. Bir nefes doğar.. Yeni bir canlının ilk çığlığı, aslında bir “ağlama” değildir... Bir selam veriştir..” Merhaba dünya” demektir... Devamı..


Katarsis

Anlatarak rahatlama.. Dr.Moral kliniği, katarsis tedavileri için bulunmaz bir nimettir. Herkes her zaman psikoloğuna gidemez. Kankamız olmalı mı? Aslında iyi mi yapıyorum, komşuya k... Devamı..


© 2015 Dr.Moral - Dr.Halil İbrahim ERBIYIK